Ana içeriğe atla

Aks Otomotiv uzun dönem stajyer ihtiyacı hk

 

 

 

 

 

Kısaca neler yapıyoruz: 1994 yılında kurulmuş olan firmamız kalıp tasarımından üretim ve kalite yönetimine kadar her alanda yetkin 200 çalışanıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Otomotiv sektörü için; presle şekillendirme, talaşlı imalat, broş çekme, taşlama, ısıl işlem ve yüzey kaplama konularında güvenilir bir iş ortağı konumundadır. Ürettiğimiz parçalar, yüksek sıcaklık ve basınç gibi zor koşullara dayanıklı veya aracın güvenliğini sağlamak üzere müşterilerimizin tasarımlarına uygun üretilmektedir. Şirketimiz, tüm süreçlerinde sıfır hatayla çalışmayı hedeflemektedir ve ISO 9001 ve IATF 16949 Kalite Yönetim Sistem Sertifikasına sahiptir.

 

Stajyer arkadaşımızdan beklentimiz: Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği ya da Malzeme Mühendisliği bölümlerinde eğitimine devam ediyor olması. Uzun dönem stajyer olarak çalışabilmesi.

Bizler gelecek olan stajyer arkadaşımıza iş hayatında ihtiyaç duyacağı mesleki ve teknik bilgi becerileri kendisine kazandırmayı amaçlıyoruz.

Ücret: 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’nda belirtilen ücret tarifesi uygulanır.

Firma Adresimiz : İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesi, Aydınlı SB Mah. Yelmen Cad. No: 12 Tuzla/İstanbul

Web Adresimiz: https://www.aksotomotiv.com/

Yardımlarınızı ve desteklerinizi rica ederiz.

İyi çalışmalar dilerim.

 

 

_____________________________________________________________________________________

    Feyza ARMAN – İnsan Kaynakları Uzman Yrd.           

AKS Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesi | Aydınlı SB Mah. Yelmen Cad. No: 12 | Pk: 34957 | Tuzla / İstanbul

Tel +90 216 591 02 09 (3 lines)                      | Fax +90 216 591 02 13  |                      | Web www.aksotomotiv.com